ABBC coin nedir? Nereden nasıl satın alınır?

Kısa zamanda 13 kadar borsaya giriş yapana Alibabacoin yani ABBC şu sıralar ciddi bir yükseliş trendinde. 

Alibabacoin Vakfı, online alışveriş ve ödeme seçenekleri ile yüz tanıma teknolojisini bir araya getirmek için blockchain teknolojisini kullanacak bir platform sunmayı vaat ediyor. Şirket, coinin aynı anda birçok borsada listelenmesinin sektörde bir ilk olduğunu belirtti.

Alibabacoin Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su Jason Daniel Paul Philip, Alibabacoin’in (ABBC) sadece bir altcoin olmakla kalmayıp, tam teşekküllü bir platform olacağı konusunda ısrar ediyor:

ABBC Blockchain Teknolojisini dijital varlıklar açısından dünyanın lider yazılım platformu yapmak için çabalıyoruz. Yüz tanıma hashing sürecine blockchain algoritmasını eklemek için en son teknoloji ile gizli bir teknik kullanılarak geliştirilmiş bir fon güvenlik sistemi oluşturuyoruz.

Alibabacoin, platformdaki tüm hizmetlerden yararlanmak için birincil mod olarak hizmet edecektir. Artık gittikçe büyüyen kripto meraklıları topluluğumuzun bir parçası olmak isteyen herkes, 9 farklı borsada listelenecek olan Alibabacoin’i kolayca satın alabilir.

Ekip, listelenmenin ne zaman olacağını belirtmemekle beraber, coinin hangi borsalarda listeleneceğini açıkladı. Bu borsalar: Coinsuper, Bitforex, Coinbene, IDAX, TopBTC, OOOBTC, RightBTC, DragonEX ve Sistemkoin.

Ayrıca bu hafta, Alibaba Vakfı, teknolojilerinin alışveriş merkezlerinde kullanılmasına yönelik planlarını açıkladı. Şirket, yıl sonuna kadar Alibabacoin’in (ABBC) dünyanın en ünlü alışveriş merkezlerinden 30 tanesinde kabul edileceğini söyledi. Bunların ayrıca kendi online alışveriş merkezlerine de sahip olacağını ekledi.

Her şeye rağmen, bu tokenın, milyar dolarlık Alibaba.com şirketiyle bir bağının olmadığını belirtmekte fayda var. Hatta, bu yıl başlarında Alibaba.com, isim benzerliğinin müşterileri arasında kafa karışıklığına neden olacağı ve markasına zarar verebileceği gerekçesiyle Alibabacoin (ABBC) ‘e dava açtı, fakat başarısız oldu. Alibabacoin Vakfı, “Alibaba” isminin tek bir şirkete mal edilmemesi gerekçesiyle başarılı bir şekilde ismini savundu.

Leave a Comment