Action coin ne zaman borsaya çıkıyor?

Uzun zamandır ICO sürecinde olan Action coin için artık geri sayım süreci başladı.

Action coin ICO başlangıcından itibaren ele aldığımız ve gelecek gördüğümüz platformlardan birine sahiptir. Toplamda 1 Milyar Action Coin olması borsa çıkış fiyatı açısından çok fazla umut vaad etmesede ICO sırasında platforma kayıt olan her üyeye 1.000 Action coin verilmesi ile diğer Airdroplara göre dengeyi sağlamıştır. ICO sonrası Token satışlarına 1 Mart itibari ile başlayan Action Coin 3 aşamalı gerçekleştirilen Token satışında toplamda 750 Milyon satış adetine ulaşmıştır. Kalan 250 Milyon Action Coin’in bir kısmı ortaklara bir kısmı ise ICO hediyesi olarak dağıtıldı.

Action Coin ne kadar olacak?
Satışa çıkan Action coinler çok kısa sürede tüketilmiştir. Action token satış fiyatı piyasaya çıktığında fiyatının ne kadar olacağı hakkında bizlere biraz bilgi veriyor. Son aşamada 21 Mart tarihinde 250 Milyon Action coin satışı yapılmıştır. Bu satışta 1 Action Coin = 0,02$ olarak hesaplanmıştır.

Binance borsasına giriş yapmasını beklediğimiz Action Coin eğer borsaya giriş yaparsa tahminlerimize göre 0,03$ dan işlem görecektir. Hediye olarak verilen 1.000 Action = 30$ olacaktır.

Hangi Borsada işlem görecek?
Action Coin’in yakın zamanda tahminlerimize göre Binnace borsasında işlem görme olasılığı yüksektir. Yüksek adette piyasaya sürülen ve geniş faliyet alanına sahip kripto para birimleri genelde ilk tercih olarak Binance borsası ile görüşüyor. Action Team Mart sonu ile Nisan ayı ortalarına kadar bir borsaya gireceklerini duyurmuşlardı.

Binance ise yakın zamanda bu tarz ilgi gören bir kripto para ile anlaşacaklarını duyurmuştu. Action Cüzdana borsaya giriş ile birlikte transfer sekmesi eklenecektir.


Kayıt olabileceğiniz önerdiğimiz borsalar

Binance’ye kayıt olmak için tıklayın

Upcoin borsasına üye olmak için tıklayın

Crytopia kayıt olmak için tıklayın


Ayrıca bizi telegramda da takip edebilirsiniz.

Telegram sayfamız için tıklayın

Leave a Comment