Deex tokenlerin Bitshare borsasına aktarımı başladı

Aylardır beklenen Deex açılacak mı açılmayacak mı scam mı değil mi gibi sorular buraya yatırım yapanlar resmen stres küpüne çevirmişti. Fakat en son bugün  Deex’in resmi telegram kanalından yapılan açıklama ile Deex tokenlerin ilk olarak Bitshres borsasında işlem göreceği belirtildi. Yapılan açıklama şu şekilde;

“Sayın arkadaşlar ve ortaklar!

Bitshares blockchain’de olan DEEX borsa hesaplarına token aktarımına başlıyoruz. Eğer borsa hesabı oluşturmadıysanız, mümkün olduğunca en kısa zamanda yapmalısınız. Tokenlerin aktarım işlemi yapmadan önce, lütfen kişisel hesabınıza erişim sağladığınızı ve hesap bakiyesi doğru olduğunu kontrol ediniz. Token aktarım detaylı kılavuz burada

https://www.deex.exchange/transfer-tr.html

Token aktarım işlemi sadece DEEX kişisel hesabı üzerinden satın alınan tokenler için geçerlidir. Akıllı sözleşmeyle satın alınan tokenlerin aktarımı, blockchain’de deex tokenleri için erc20 token ağ geçidi değişimi aracılığıyla ayrı gerçekleştirilecektir.

Bunun için bu hafta borsa acılışı öncesi ayrı bir uygulama gercekleşecektir.
Şu anda yatırımcının kişisel hesabında ve bilgilerde güncelleme uygulanmaktadır. Bundan sonra, Kişisel hesap arayüzünde token çekimi (transferi) işlevselliği görünecektir.

Token aktarımı Moskova saati ile 20.00’de başlayacaktır.

Teknik sorunlar durumunda lütfen bize https://deexhelp.zendesk.com sisteminden ulaşabilirsiniz.”

Aslında burada şaşırtıcı olan şey Deex neden bu tokenlerini ilk olarak kendi borsasında değilde bitshareste satışa sundu. Ve anladığımız kadarıyla bu üyelere haber verilmeden bir anda yapılan bir gelişme. Bununa ilgili bazı üyelerin ciddi kızgınlığı var. Bazı üyelerse 0.18 dolardan satılan Deex tokenlerini bu borsada 0.8 dolara kadar aldıkları için gayet mutlular. 25 mayısta Deex kendi borsasını açacak bakalım o zaman fiyat olayı nasıl değişecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir