DigixDao (DGD) coin nedir?

DGD (DigixDao) coin nedir nereden satın alınır?

DGD coin piyasaya çıkmasının üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen çok iyi bir performans göstererek geçen haftaya kadar 500 doları geçti. DGD coinin temel özelliği ise DGD, Ethereum blok zincirinde altın paralar sunar. DGD, varlıklarının kanıtı (PoA) protokolü aracılığıyla fiziksel varlıkların coinizasyonu ve belgelendirilmesi için bir başvuru örneği sunmaktadır. PoA protokolü, bir varlığı blok zincirinde izlemek için Ethereum ve Gezegenler Arası Dosya Sistemi’ni (IPFS) kullanır. Bu, merkezi bir veri tabanı olmaksızın bir varlığın varlığının açık ve kamusal olarak doğrulanmasını sağlar.
Digix ayrıca, şirketin varlık zenginleştirme servisinde başka uygulamalar da yapabilmenizi sağlayan bir API sunuyor. Muhasebe teknolojisi, işlemleri doğrulayan ve bir uzlaşma mekanizması (PoS) kullanarak ağa katılan katılımcılara dayanıyor.

Şirket, blok zinciri ve değiştirilebilirliğini, şeffaflığını ve öngörülebilirliğini değerli fiziksel varlıklara uygulayarak kullanmaktadır.

DGD Coin şu an için bir çok borsada işlem görmekte. Fakat önemli olan komisyon oranı düşük, müşteri hizmetleri hızlı ve güvenilir bir borsadan almak en doğrusudur. Bunun için ilk olarak size önerebileceğimiz Binance kripto borsasıdır. Bugüne kadar yapılan saldırılardan alnının akıyla çıkmış bir borsa olarak güvenirliğini ispatlamış bir borsadır. Ayrıca mobil kullanım kolaylığı da en önde plandadır. Aşağıdaki linkten üye olabilir ve bu şekilde de sitemize küçük bir yardımda bulunmuş olursunuz.:) Şimdiden bol kazançlar dileğiyle..

DGD Coin almak için Binace’ye üye olun

Leave a Comment