Everipedia Coin (IQ) nedir nereden alınır?

Everipedia çevrimiçi bir ansiklopedidir. Wikipedia gibi dünyanın her yerinden gelen yazarlara veya katılımcılara itibar etmektedir. Wikipedia’dan daha fazla ürün yelpazesine sahiptir. Bu nedenle platformda her alandan geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca katkıda bulunmak isteyenler uygun gördükleri her içeriği sunabilirler

Everipedia çevrimiçi ansiklopedi sektörünün merkezinde olmayı amaçlıyor. Bunu yapabilmesi içinde geniş bir editöryel potansiyele sahip olması gerekir. Bazı içeriklerin Wikipedia ile aynı konsepte olmaması Everipedia’yı önemli ve Wikipedia’ya karşı farklı kılıyor.

Everipedia nedir ve ne gibi farklılığı var denildiğinde aklımıza gelen en çarpıcı bir özellik de Blockchain teknolojisini kullanması. Platform yazarlarına ödemelerde EOS Blockchain altyapısıyla IQ Token’ini kullanıyor.

IQ Tokenleri
Katılımcıların Everipedia’ya katkılarını ödüllendirmesi ilgi çekici bir durum. IQ Token’in maksimum kaynağı 10 milyar ve birçok token EOS sahiplerine 5: 1 oranında dağıtıldı. Tüm IQ Token sahipleri, ansiklopedinin makalelerinden faydalanabiliyor ve düzenlemeleri onaylayabiliyor. Ayrıca yeni kurallar oluşturabiliyor ve ağ karşılığında hizmet satın alabiliyor ve satabiliyorlar.

Tam yol ileri
Çevrimiçi ansiklopedi dünyası rekabete ihtiyaç duyulan bir platform. Wikipedia bu alanda iddialı bir ansiklopedi olmaya devam edecek. Everipedia’nında bu alanda rekabete girişmesi ansiklopedi dünyasında pozitif bir etki oluşturdu. Wikipedia’nın İngilizce versiyonundan çok daha fazla içerik sunmayı amaçlıyorlar.

Önyargı ve sansür olmaksızın kitlelere bilgi vermek her zaman istenen ve demokrasi için önemsenen bir değer olmuştur. Everipedia bu alan için değerli bir katkı. Tüm bunlara ek olarak Blokchain teknolojisinin potansiyelini de gösteriyorlar.


TAVSİYE ETTİĞİMİZ BORSALAR

Aşağıdaki güvenilir ve yüksek hacimli borsalara üye olmanızı tavsiye ederiz

Kucoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Binance borsasına kayıt olmak için tıklayın

Crytopia borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bibox borsasına kayıt olmak için tıklayın

Upcoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bizi ayrıca TwitterFacebook ve Telegram‘dan takip edebilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir