Gamedex ICO nedir?

Arkadaşlar bildiğiniz kripto dünyası zorlu bir aşamadan geçiyor. Yüzde 80-90 kayıplar maalesef bir çok kişiyi olumsuz etkiledi. Tabiki bugüne kadar zarar etmiş olmamız bundan sonrada edeceğimiz anlamına gelmiyor. Bunun için şu anda itibaren adamlarımızı sağlam atmamız gerekiyor. Yatırım yapacağımız coin olsun ico olsun çok iyi bir şekilde araştırmalıyız. Bende bunun için size bir ICO araştırmak istedim ve karşıma Gamedex çıktı. İlk olarak Gamedex nedir onu bir açıklayalım.

Gamedex bugünkü Steam tarzı bir oyun platformu olmaya aday bir sistem. Sitelerine göz attığımızda gerçekten ( https://www.gamedex.co/ ) sağlam bir ekip kurulduğunu görüyoruz. Ayrıca ciddi ve gerçek anlamda şirketlerle işbirlikleri mevcut. Şirket ICo sürecinden sonra belli miktarlarda token geri alımının garantisini veriyor ve ayrıca belirli zamanlarda coin yakımının olacağını belirtmekte. Şu an için miktar ifade edilmemiş ama whitepaperda bunların sözünün verilmesi olumlu bir gelişme. Keşke miktar oalrakta belirtilseydi daha hoş olurdu.

Aşağıda road mapi yayınladık. İlk ağ lansmanını kasım ayında yapacağı belirtilmiş.

Gamedex tam olarak nedir dersek aşağıda cevabını bulabiliriz.

Açıkçası ICOları çok daha fazla araştırmalıyız. Gamedex sahsen bana ekibi ve projesiyle güven verdi. Fiyatları açıklandığında tam olarak geleceği hakkında biraz daha net bilgi sahibi olabiliriz. İyi kazançlar dileğiyle..

Ayıca aşağıdaki linkten bounty programına katılarak bedava coinlerden kazanabilirsiniz

Kayıt olmak için tıklayın

Leave a Comment