Kick Token (KICK) nedir nereden alınır?

Bugün itibariyle yüzde 20 civarı yükselen Kick Token dikkatleri üzerine çekmiş durumda.  Son 3 aylık performasına baktığımızda ise yaklaşık olarak 7 kat civarı bir artış sağlamış durumda. Peki Kick token nedir ve neler vaad etmektedir? Ve Kick token nereden alınabilir?

Öncelikle KİCK token nedir?

Kick Ecosystem kendisini dünyanın her yerinden her kullanıcı için bir “tek noktadan alışveriş” oluşturan bir dizi FinTech aracı olarak tanımlıyor. Bu araçlar tüm finansal ihtiyaçları karşılamayı amaçlamaktadır. KickToken, Ethereum platformunda bulunan merkezi bir para birimi olarak işlev görür. Ekosistem bir değişim (KickEX.com), bir tavsiye programı KickRef (ref.kickex.com), beyaz etiket token satış çözümü (KickDesk), STO listeleme ve ticaret, birleşik bir giriş sistemi (KickID), çok para birimli cüzdan ( KickWallet), bir kripto ödeme ağ geçidi (KickPay), reklam ağı entegrasyonu (KickCPA), bir mobil uygulama (KickMobile), bir mesajlaşma servisi (KickMessenger), bir kripto pazar araştırma enstitüsü KickAcademy (academy.kickex.com) ve döviz fiyatlandırma çözümleri (AIO ve IEO). Jeton ve ekosistem hakkında daha fazla bilgi için (KickEX.com) ve (ref.kickex.com) adresini ziyaret edin.

Hatta bugün itibariyle devam eden bir referans programı da var. Aşağıdaki linkten  kayıt olup 100bin Kick Coin kazanabilirsiniz

https://ref.kickex.com/ba2cdd04ca9b858f7ec4b0a2834593e6

Kikc Coin nereden alabilirim?

Aşağıdaki güvenilir borsalardan kayıt olarak KİCK Coin alabilirsiniz.

Sistemkoin borsa kayıt ol

Kucoin borsasına kayıt ol

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir