Maximine Coin nedir? Nereden ve nasıl alınır?

MaxiMine, yüksek verimli ve şeffaf bir bulut tabanlı havuz madenciliği platformudur. Kullanıcılar, MaxiMine havuzu ödüllerinin bir kısmını, sahip oldukları belirteçleri karma gücü için işaretleyerek alırlar.

Genel Özellikleri
Adil ve Sağlam Bir Ağ
Hashing Power Credit System, bir Kanıt Kanıtı algoritmasına benzemektedir. MaxiMine Coin sahipleri, madencilik havuzunun ürettiği orantılı ödülleri kazanmak için platformdaki belirteçleri kullanabilir.

Çok Jetonlu Madencilik
Madenciliği kripto para birimleri manüel olarak madencinin, sadece belirli madeni paraları kazan kulelerini kullanmasını gerektirir. Örneğin, Bitcoin için geliştirilen Uygulamaya Özel Entegre Devreler (ASIC’ler) Ethereum madeni yapmak için kullanılamaz. MaxiMine, kullanıcılarının kazançlarını ve getirilerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlamak için farklı belirteçler ve maden havuzları arasında serbestçe geçiş yapmalarını sağlayacak.

Mega Ölçek Ekonomileri
MXM, rakipsiz MXM Global Miners Alliance topluluğuna girmenizi sağlar. En büyük madencilik havuzu olma hedefi için bir araya gelen madencilik topluluğunun liderlerinin operasyonel ve yönetim uzmanlığından yararlanın.

En İyi Ekipman
MaxiMine, son teknolojiyi alan ilk az sayıdaki firmalardan biri olacak ve Ethereum için Bitmain ASIC (CNBC’de görüldüğü gibi) gibi gelişmiş maden kulelerinin ilk sürümlerinden biri olacak. MXM belirteçleri, çoğu yabancı tarafından asla elde edilemeyecekleri ortaklıkların bir parçası olma fırsatı sunar.


TAVSİYE ETTİĞİMİZ LİNKLER

Aşağıdaki güvenilir ve yüksek hacimli borsalara üye olmanızı tavsiye ederiz

Binance borsasına kayıt olmak için tıklayın

Kucoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bibox borsasına kayıt olmak için tıklayın

Upcoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bizi ayrıca Twitter, Facebook ve Telegram‘dan takip edebilirsiniz

Leave a Comment