Metahash coin nedir? Nereden nasıl alınır?

MetaHash ağı, endüstrinin şu andaki sorunlarından olan kısmi merkezileştirme, yüksek ücret ve yavaş işlem hızları gibi sorunları çözmek için tasarlandı.

İlgili taraflar artık ücretsiz olan bu tarayıcıyı indirebilirler ve saniyede 50.000 işlem gerçekleştirebilen, onay için üç saniyeyi geçirmeyen, coğrafi olarak dağılmış bu ilk şebekeyi deneyebilirler. Ağın deneme sürümü Windows, OS X ve Unix ile iOS ve Android’te kullanılabilir.

Blockchain çalışılabilirliğinin dağıtılmış webin geleceği olarak görülmesi vizyonu ile hareket eden kurucu ekip, ağların birbirleriyle etkileşime girmesine ve bütünleşmesine izin veren, blockchain 4.0’a dayanan yeni nesil bir çözüm olan MetaHash’i geliştirdi.

MetaHash sistemi tek ve sinerjik bir varlık oluşturan dört bileşenden oluşmakta. Bunları incelersek:
Trace Chain:
Otomatik olarak kendi kendine öğrenme ve sinyal yönlendirme protokolü olan TraceChain saniyede 50.000’den fazla işlem yapabilir. Bu sistem ağa daha fazla bant genişliği eklenmiş, çekirdeğini oluşturan ve çalışan uygulamalar için gerekli ek DataChains’in güvenilirliğini artıran daha fazla devre şeklinde büyür.

MetaHash Coin (#MHC)
MHC, ağda ödeme aracı olarak hareket eden dijital bir varlıktır. MHC, konsensüs sağlamakla beraber ağ geliştirmenin kendi kendini finanse etmesini de düzenler. Metahash ağındaki token şeklindeki dijital varlıklar ağ içinde değiştirilebilir ve ayrıca Bitcoin ve Ethereum da dahil olmak üzere diğer ağların simgeleri haline dönüştürülebilir.

MetaApps
MetaApps’ın çekirdek kodu, ağa bağlı düğümlerin sahiplerinin gerekli kaynaklara ve mali motivasyonlarına dayanarak uygulama kopyalarının konumunu optimize eder. MetaHash Coin sahipleri, tüm ağ üyelerinin evrensel değerlerini yansıtan güncellemeleri veya değişiklikleri onaylayıp onaylamamaları konusunda açık oylama yoluyla karar verebilirken herhangi bir geliştirici, MetaApps’ta bir uygulama oluşturabilir ve yayınlayabilir.

MetaGate
MetaGate, çoklu cüzdan içeren merkezi olmayan uygulamalar için bir tarayıcıdır. Üçüncü taraf geliştiriciler açık kaynaklı arayüzü sayesinde MetaApps ve TraceChain / blockchain özelliklerini çeşitli uygulamalara ve tarayıcılara gömmek için MetaGate kodunu kullanabilir.

Karşılaştırılabilir ağların aksine MetaHash nispeten ucuz donanımlarla işlem hacimlerinin işlenmesi için ustaca tasarlanmıştır. Bu da endüstrinin işlem başına en düşük işlem oranlarından bazılarına yol açar. 2018 yılının ikinci çeyreğinde yürürlüğe girmesi beklenen deneme dönemi, bu ağ tamamen işlevsel olduğunda simge sahibi düğümleri ile değiştirilecek olan tüm dünyadaki 200’den fazla geçici sunucudan yararlanıyor.

 


TAVSİYE ETTİĞİMİZ LİNKLER

Aşağıdaki güvenilir ve yüksek hacimli borsalara üye olmanızı tavsiye ederiz

Binance borsasına kayıt olmak için tıklayın

Kucoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bibox borsasına kayıt olmak için tıklayın

Upcoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bizi ayrıca TwitterFacebook ve Telegram‘dan takip edebilirsiniz

Leave a Comment