Nper coin nedir nereden alınır?

4 gün önce kadar Coincup markette’te yer alan ve şu an itibiriyle Bibox borsasında listelenen Nper coin kendi manifestosunu aşağıdaki şekilde açıklamakta.

“NPER, içerik oluşturucuların yasal haklarını ortadan kaldıran sıra dışı telif hakkı endüstri yapısını yenerek, içerik oluşturucuların yasal haklara sahip olmalarını sağlayan bir projedir. Telif hakkı endüstrisini yenilemek ve çeşitli olasılıklara meydan okumak için bir blockchain ana ağı kuracaktır. Bu proje aynı zamanda muazzam IP sektöründe yer almak için yeni bir iş modeli sunuyor. Herkesin büyük fikri mülkiyet pazarına katılmasını mümkün kılmak için “NPER COIN” olarak adlandırılan bir “dijital varlık” yaratacağız.”

Yani anlaşılacağı gibi telif hakları üzerinde çalışmak yapacak olan bir Blockchain projesi. Bu aslında bir nevi VeChaini andıran bir poje. İnternet üzerinden telif haklarının kullanımını düşündüğümüzde gerçekten sağlam bir proje gibi duruyor. Toplamda 250milyon sirkulasyonu olacak olan Nper coinin gelecek vaad etme potansiyeli yüksek diyebiliriz.Değerlendirmek isterseniz aşağıdaki linkten Bibox borsasına üye olarak Nper coini satın alabilirsiniz.

Bibox borsasına kayıt olmak için tıklayın

TAVSİYE LİNKLER

Aşağıdaki güvenilir ve yüksek hacimli borsalara üye olmanızı tavsiye ederiz

Kucoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Binance borsasına kayıt olmak için tıklayın

Crytopia borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bibox borsasına kayıt olmak için tıklayın

Upcoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bizi ayrıca TwitterFacebook ve Telegram‘dan takip edebilirsiniz

 

Leave a Comment