Pundix coin nedir? Pundix airdrop nasıl kazanılır?

Günümüzün en popüler coinlerin biri hiç şüphesiz Pundix. Aşağıda kısaca Pundixten ve Pundix airdropun nasıl kazanılacağından bahsedeceğiz.

Pundi X yani NPXS, işletmeler için yeni nesil pos cihazları üreten bir girişim. Yeni nesil derken kredi kartı yerine kripto para kabul eden pos cihazlarından bahsediyorum. Kripto para kabul eden pos cihazlarıyla insanlar işletmelerde sahip oldukları kripto paralar ile ödeme yapabilecekler. İşletmeler bu pos cihazlarına sahip olacak, kullanıcılar da ister telefonlarındaki Pundi X uygulamasından isterlerse de Pundi X kartlarından ödemelerini gerçekleştirecek. Kartlar NFC teknolojisine sahip olacak ve temassız ödeme gerçekleştirebilecek.

Şirketin açıklamasına göre 3 yıl içinde 100 bin ile 700 bin arası pos makinası dağıtmak hedefleniyor.

Ayrıca insanlar bu Pundi X pos makinası olan işletmelerden kripto para da alabilecek. Yani bu pos cihazına sahip bir kahveciye gidip Bitcon alabileceksiniz. Şu an BTC, ETH, LTC, QTUM, XEM, NPXS vb. coinler pos makinalarından alınabiliyor.

Bu sistem şu an Endonezya’da kullanılmaya başlandı ve hedef kitle öncelikle Güneydoğu Asya pazarı belirlenmiş.

Aşağıdaki videoyu izleyerek yukarıda anlattıklarımı daha iyi anlayabilirsiniz.

Pundi X nereden alınır veya nasıl alınır diyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Binance NPXS airdrop nasıl alınır?
Her ay sonunda Binance hesabınızdaki NPXS miktarının kayıdını alır ve yeni ayın 14. gününde %7.316 NPXS airdropunu hesabınıza tanımlar. Örneğin temmuz ayının sonunda hesabınızda 10 bin NPXS var diyelim, Ağustos’un 14’ünde 731.60 NPXS (%7.316) hesabınıza bonus olarak eklenir böylece hesabınızdaki NPXS miktarı 10 bin 731’e çıkar.

PUNDI X logosu.
2018 bitene kadar her ay bu %7.316 bonusu alabilirsiniz. 2019’da bu oran %2.11637’ye düşecek. 2020’de ise daha da azalacak ama o güne kadar daha çok var 🙂

Önemli olan ay sonunda yapılan tespitte hesabınızda NPXS olması yani ayın ortasında almanız veya bütün ay boyunca NPXS sahibi olmamanız sorun değil. Sadece sayımın yapıldığı gün NPXS sahibi olmanız bile yeterli. Ben ay sonuna yakın alıp yeni ayın başında satmak istiyorum yani bonusumu alıp NPXS ile vedalaşmak istiyorum diyorsanız bunu yapabilirsiniz yani ama sayımın yapıldığı an hesabınızda NPXS olmasına dikkat edin bunu da sayımın yapılacağı saatin Türkiye saati ile aynı olmadığını göz önünde bulundurarak yapın.

Daha fazla bilgi için Pundi X resmi sitesi: pundix.com

NOT: Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım yapıp yapmama sorumluluğu size aittir.

kaynak:kriptohaber.com

TAVSİYE ETTİĞİMİZ LİNKLER

Aşağıdaki güvenilir ve yüksek hacimli borsalara üye olmanızı tavsiye ederiz

Binance borsasına kayıt olmak için tıklayın

Kucoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Crytopia borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bibox borsasına kayıt olmak için tıklayın

Upcoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bizi ayrıca TwitterFacebook ve Telegram‘dan takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir