Ravencoin nedir? Nereden nasıl alınır satılır?

Şu an için popüler coinlerden biri olan Raven coin nedir ve hangi özelliklere sahiptir?

Ravencoin, taraflar arasında varlıkları verimli bir şekilde aktarmak için orijinal Bitcoin kodunun açık kaynaklı bir çatalından geliştirilmiştir. Bitcoin veya ERC20 transfer protokollerine alternatif olarak bu özel kullanım durumu düşünülerek tasarlanmıştır.

Ravencoin, adını, yazar George RR Martin’in kılıcı ve büyülü fantastik dizisi “Buz ve Ateş Şarkısı” nda yarattığı kurgusal kıtalardan biri olan Westeros’taki kuş uçuş sisteminden alır. Ravens, yolcu rolünü doldurur Romanlarda güvercinler veya geleneksel salyangoz postaları.

Ravencoin Madencilik
Ravencoin, 31 Ekim 2017’de ilk çıkışını yaptı. Madencilik ikilileri, Bitcoin’in lansmanının dokuzuncu yıldönümüne denk gelen 3 Ocak’ta serbest bırakıldı.

Ravencoin aşamalı bir gelişim programı vardır. Ravencoin platformunun ve yeni madencilik algoritmasının x16r’in oluşturulması üzerine çalışmalar devam etmektedir. Bu yeni algoritma, özellikle en ağır maden havuzları ve ASIC madencilik ekipmanları ile mücadele etmek için hazırlanmaktadır.

Ravencoin’in internet sitesi, tüm kullanıcılara madalyonda eşit bir çatlak vermek için ön-madeni olmayan bir işlem yapılacağını belirtiyor. Madencilik, işin ispatıyla yapılacaktır. “… Kıt bir elektrik kaynağını ya da bilgisayar donanımı gereksinimini yakmaktan ziyade, daha büyük ve zaman yaratan“ işin ”en değerli kısmına odaklanır. Kullanıcı verilerini gelecekteki kurcalama ve sansürden koruyan, her yeni katmanla sadık duvar. ”

Aşağıdaki güvenilir ve yüksek hacimli borsalara üye olmanızı tavsiye ederiz

Binance borsasına kayıt olmak için tıklayın

Kucoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bibox borsasına kayıt olmak için tıklayın

Leave a Comment