Ripple 15$ olur mu?

Kripto üzerine cesur tahminler piyasada oldukça çok. Ancak Bitcoin’in ya da Ripple’ın fiyatını tahmin etmek o kadar kolay olsaydı, şimdi herkes zengindi. Ancak bir analist, Ripple’ın XRP fiyatının yıl sonuna kadar 16$’ı bulacağından emin.

Raporlara göre, İrlanda merkezli Fintech firması SeedUps’un CSO’su Samson Williams, XPP’nin Aralık ayına kadar 16 doları bulacağını öngörüyor. Bu iddia, Finder’ın 2018 için kripto para öngörüleri üzerine 5 kripto analistin yer aldığı bir panelde ortaya atıldı.

Cesur İddialar

XRP’nin tüm tahminlere göre ortalama fiyatı %540 artarak 6 doları biraz aştı. Ancak, Kripto Maden Danışmanlığı Axes ve Eggs’in ortağı olan Williams daha da artacağını söylüyor:

“Her ne kadar bir kripto para birimi bile olmasa da, o bankaların çocuğu sayılır. Dolayısıyla 2018 durgunluğundan yola çıkarak tümsek ortaya çıkaracak.”

Diğer panalistlerin de bu yıl Ripple’ın neden çıkış yapacağıyla ilgili kendi görüşleri vardı. Teknoloji uzmanı Joseph Raczynski bir Coinbase listesinin XRP’yi 5 dolara kadar yükseltebileceğini düşünüyor:

“Bence Coinbase bunu listeliyorsa, bu iş halledilebilir. Tahminimce, önümüzdeki aylarda olacak şey -eğer yaparlarsa- limitin uçacağı ve kripto pazarının tümüyle yükselişe geçeceğidir. Eğer listeleye konulmazsa, 0.80-1.50 dolar aralığında kalır.”

Ripple ortaklıklarının haberi hemen hemen haftalık bazda ortaya çıkıyor ve bu şirketi, kripto para birimlerini ancak iyi etkileyebilir. Son haftalarda en önemlisi, XRP’yi kullanan xRapid2’in dünyanın en büyük ödeme şirketlerinden Western Union tarafından test edilmesiydi.

Leave a Comment