Shapeshift airdrobu nasil alınır?

ShapeShift Airdrobu geliyor!
Önde gelen kripto para borsalarından biri olan ShapeShift, kurumsal yapısını sonlandırmaya ve operasyonları merkezsiz bir hale getirme kararı verdi. Kullanıcılar, merkezi olmayan bir borsa haline
gelecek olan platform üzerinde kontrol sahibi olabilecekler. Platform ayrıca altcoin projesi FOX’u kullanıcılara airdrop yoluyla dağıtacak.

ShapeShift, 1 milyondan fazla müşterisine altcoin projesini airdrop ile yollayarak süreci başlattı. Yaklaşık 1 milyar tokenlik toplam FOX arzının yüze 60’ından fazlası topluluğuna tahsis edildi. 1,1 milyondan fazla alıcının arasında Uniswap, SushiSwap, Yearn, Aave ve aynı zamanda uygun olan birkaç diğer merkezi olmayan borsa kullanıcıları bulunuyor. 9 Haziran’dan önce platformda işlem yapma sıklığına bağlı olacak ve 100’den fazla işlem gerçekleştirene 8.500 token verilecek.

FOX token fiyatı, son 24 saat içerisinde, yüzde 179.6’luk bir artış yaşadı 0.79 dolar seviyelerinden el değiştiriyor. Gün içerisinde ise 1 doların üzerine çıkıp 1.16 dolar seviyelerini gördü. Token, tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşık 3 ay önce, 1.65 dolar seviyelerinde ulaşmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir