Wanchain Coin nedir? Nereden nasıl alınır?

Piyasaya en son giren giren coinlerden biri olan Wanchain coin finans sektörü üzerine yoğunlaşmış bir coin olarak karşımıza çıkıyor.

Wanchain, “yeni dijital ekonomi için güçlü finansal piyasalar” inşa etmeyi amaçlayan bir blockchain teknolojisidir. Wanchain’in amacı temel olarak merkezi olmayan bir banka kurmaktır. Geleneksel bankaların mevcut finansal sektörün altyapısı olduğu gibi, Wanchain dijital varlık ekonomisi için yeni bir altyapı inşa etmek istiyor.

Wanchain şirketi Jack Lu ve çeşitli ITT kurumlardan Master ve doktora ile mezun teknik uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından Singapur’da kurulan Ethereum tabanlı bir kriptokrasi firmasıdır. Jack Lu, Wanchain’i geliştirmeden önce Factom olarak bilinen ünlü bir blockchain projesini kurmuştur.

Wanchain, dağıtılmış bir şekilde farklı blockchain defterleri arasındaki değer alışverişini bağlar ve değiştirir. Çapraz zincir protokolü, çapraz zincirleme işlemleri ve zincir içi işlemleri kaydeden dağıtılmış yerleşik kriptografik teoriler kullanır.

Bu, düşük maliyetli bankalar arası varlık transferleri gerçekleştirmek için Wanchain ile entegre olabilecek bir sistem anlamına gelir.

Daha basit terimlerle, Wanchain’in hem Ethereum hem de Bitcoin blok zincirlerinde uygulamalar oluşturmasına izin verebilen bir platform oluşturmayı hedefliyor.

Aynı zamanda, herhangi bir kurumun veya bireyin kredi, varlık değişimi, kredi ödemeleri, işlem anlaşmaları ve diğer banka hizmetleri gibi hizmetleri sağlamak amacı ile kendi merkezi olmayan banka hesabını oluşturmak için Wanchain’i kullanabileceği anlamına gelir.

Wanchain çoklu kripto para alışverişini kolaylaştırabilir. Kurumlar veya bireyler, platformun dağıtılmış çapraz blok zincir işlem mekanizmasından yararlanarak dağıtılmış kripto para birimi değişim hizmetlerini Wanchain ile oldukça güvenli bir şekilde yapabilirler.

Nereden Satın Alınabilir?

Dünyanın en büyük ve güvenilir borsası olan Binance’den Wanchain almak için linki tıklayabilirsiniz

(not:Cointoloji olarak amacımız sizlere kripto dünyası ile ilgili güncel ve faydalı bilgi sağlamaktır. Sitemizdeki ref linklerden üye olarak sitemize küçük bir katkı sağlayabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..)

Leave a Comment