XLM airdrop nasıl alınır?

Sayfamızda çok sık airdroplara yer vermiyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir çoğu scam veya tokenler gönderilmiyor. Bunun yerine gerçekten arkası sağlam olan airdroplara yer vermeye çalışıyoruz. Bunlardan birisi de Blockchain firması tarafında dağıtılan XLM. Aslında bu airdrop kasım ayı gibi başladı ama halen haberi olmayan arkadaşlar olduğunu anlayarak bu haberi yapmak istedik.

Yaklaşık yarım milyar civarında yani 25 dolarlık XLM dağıtılacak. Zaman olarak biraz uzun sürmesine karşı uygun şekilde kayıt yaptıranlara XLM airdrobu mutlaka geliyor. Peki ama bunun için ne yapmamız gerekiyor.

XLM Airdrop nasıl alınır?

Resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre Blockchain’in bedeva XLM kampanyasından yararlanmak için öncelikle blockchain.com/getcrypto üzerinden e-posta adresinizi kayıt ettirmelisiniz. XLM’lerinizi talep etme sırası size geldiğinde talimatları içeren bir e-posta alacaksınız. Ardından paranızı almak için bir Blockchain Wallet oluşturmanız ya da mevcut cüzdanınıza giriş yapıp kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor.

Toplamda 125 milyon dolar değerinde XLM dağıtılacak ve her bir kullanıcı 25 dolar değerinde XLM alabilecek.

——————————————————————————————————————————

TAVSİYE ETTİĞİMİZ LİNKLER

Aşağıdaki güvenilir ve yüksek hacimli borsalara üye olmanızı tavsiye ederiz

Binance borsasına kayıt olmak için tıklayın

Kucoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Crytopia borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bibox borsasına kayıt olmak için tıklayın

Upcoin borsasına kayıt olmak için tıklayın

Bizi ayrıca TwitterFacebook ve Telegram‘dan takip edebilirsiniz

Leave a Comment